Responsabil facturare/ gestiune

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emiterea avizelor si facturilor conform comenzilor;
- Urmarirea intoarcerii facturilor si avizelor;
- Arhivarea facturilor si avizelor, precum si a altor documente ce stau la baza emiterii acestora

CERINTE

- Cunostinte comerciale, de preferat studii economice sau tehnice;
- Cunostinte utilizare PC, rutina si viteza de lucru;
- Persoana agreabila cu capacitate buna de comunicare;
- Experienta pe o pozitie similara, constituie avantaj;
- Cunostinte de contabilitate primara
- Notiuni primare de gestiune
- Cunostiinte de operare programe de gestiune CIEL constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Companie, parte a unui holding cu capital francez cu peste 50 de ani de experienta in prelucrarea si comercializarea lemnului.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.