Reprezentant Vanzari - produse abrazive

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea unei clientele: prospectiune, calificare, vizite, detectarea de noi afaceri, cereri de oferta si de noi piete, preluarea si relansarea comenzilor;
- Gestionarea portofoliului de clienti;
- Supravegherea si dezvolatarea vanzarilor;
- Sarcini administrative.

CERINTE

- Absolvent invatamant superior tehnic, cu o formare complementara;
- Experienta in domeniul vanzarilor;
- Tehnici de vanzare B2B;
- Limba Engleza - Nivel Mediu;
- Persoana tenace, organizata, dinamica;
- Cunostinte in domeniul productiei si achizitionarii de produse abrazive pentru diferite industrii

BENEFICII OFERITE

Firma ce activeaza in domeniul productiei de produse abrazive si care investeste permanent in tehnologii noi, pentru o calitate mai buna si o productivitate mai mare.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.