REPREZENTANT VANZARI INSTALATII SANITARE SI TERMICE

ARABESQUE BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti (firme de costructii si instalatii, depozite, magazine);
- acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare.

CERINTE

- studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul constructii, instalatii);
- persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si de organizare;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- masina si telefon de serviciu;
- training si coaching oferite de companie;
- oportunitati de promovare rapida in cariera.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.
In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.