Angajăm Reprezentant Relații Clienți - Ghid Local Brașov

BV GHID LOCAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești o fire dinamică, deschisă și îți place să promovezi oamenii, afacerile sau brandurile care îi conferă valoare unui oraș? Te așteptăm în echipa Ghid Local Brașov!
Căutăm un coleg de echipă care să preia postul de Reprezentant Relații Clienți din Brașov. Vei face parte dintr-o echipă entuziastă, extinsă la nivel național, care și-a propus să contribuie la dezvoltarea culturală, turistică și comercială a orașelor din țara noastră.

Dacă îți dorești să descoperi și tu Brașovul văzut altfel alături de noi și crezi că te încadrezi cerințelor, nu mai sta pe gânduri: trimite-ne CV-ul tău!

Ce presupune jobul?
- Dezvoltarea continuă a portofoliului de clienți, parteneri și colaboratori Ghid Local Brașov;
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări, conform procedurii interne Ghid Local Brașov;
- Vânzări pachete de promovare și alte produse / proiecte specifice Ghid Local: discuții, prezentare proiect, ofertare, încheiere contract;
- Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții și cu partenerii actuali sau potențiali - prin telefon, e-mail și întâniri directe;
- Întocmirea rapoartelor despre activitatea departamentului de vânzări;
- Muncă de birou și de teren - în egală măsură.

CERINTE

Ce așteptări avem de la tine?
- Să ai bune abilități de persuasiune și de negociere;
- Să ai o atitudine plăcută și amabilă față de oameni;
- Să ai abilități organizatorice foarte bune, să fii o persoană punctuală și serioasă;
- Să fii o fire dinamică și sociabilă, dispusă să discute cu potențialii noștri clienți sau parteneri despre posibilitățile de promovare la nivel local;
- Să ai spirit de inițiativă ;
- Experiența în vânzări nu este obligatorie, însă constituie un avantaj;
- Deținerea permisului de conducere de categorie B nu este obligatorie, dar este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii vei avea?
- Suntem tineri, prietenoși, entuziasmați și ne place foarte mult ceea ce facem – îți oferim așadar un mediu de lucru plăcut, unde poți veni cu drag în fiecare zi;
- Salariu atractiv;
- Curs de pregătire;
- Posibilități de avansare și de dezvoltare în direcții variate, în funcție de proiectele pe care le dezvoltăm acum și pe viitor;
- Oportunități de dezvoltare personală: înveți zilnic lucruri noi, ești la curent cu ce se întâmplă în oraș, descoperi oameni interesanți și afaceri inedite;
- Acces la majoritatea evenimentelor locale sau din țară;
- Team Building-uri la nivel național, alături de echipa din Brașov, dar și din celelalte orașe unde franciza Ghid Local funcționează.

Căutăm persoane serioase, care își doresc cu adevărat să se implice într-un astfel de proiect și care consideră că activitățile din cadrul echipei noastre se pliază pe interesele și abilitățile lor (prezente sau potențiale).

Așteptăm cu drag CV-ul tău și câteva cuvinte despre tine pe adresa de email: brasov@ghidlocal.com .