Reprezentant Vanzari D2D Enel

Dea Power srls

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Dea Power srl Partener Enel recruteaza persoane pentru a forma cea mai buna echipa de agenti de vanzari in domeniul Energiei electrice intr-un mediu de lucru prietenos,stabil, creativ si liber.

Descrierea jobului :

Ce vei face:
• Promovarea si mentinerea imaginii Companiei si a Grupului Enel;
• Promovarea si vanzarea de energie electrica si servicii adaugate catre clienti
• Incheierea contractelor de furnizare a energiei electrice si gaze cu clientii;
• Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice de activitate.
• Cresterea portofoliului de clienti, prin interactiunea directa cu acestia, telefonic si pe teren

Se ofera :
• Contract de munca
• Salariu fix plus comisioane motivante in functie de realizari
• Posibilitatea de promovare in functie de performantele obtinute
• Oportunitatea de dezvoltare profesionala si personala

CERINTE

Candidatul ideal
• Om descurcaret, care sa faca fata unui mediu divers si care sa invete repede
• Disponibilitatea si capacitatea de a aborda persoane necunoscute si de a le castiga/mentine interesul pentru produsul promovat
• Atitudine pozitiva si orientat spre performanta;
• Disponibilitate pentru activitate de teren.

Ne puteti contacta la numarul de telefon : 0761272684 sau pe adresa de e-mail : dea.power1@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Dea Power este partener Enel
Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume, concentrându-se în special în Europa și America latină. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente, are o capacitate instalată netă de circa 89 GW, generează electricitate și gaz printr-o rețea ce acoperă circa 1,9 milioane km.
Prezentă pe piața din România încă din 2005, Enel este, în acest moment, cel mai mare investitor privat în domeniul energetic, cu operațiuni în sectorul distribuției si furnizării de electricitate, dar si al producției de energie electrică din surse regenerabile. Enel are peste 3.100 de angajați în România si oferă servicii unui număr de 2,7 milioane de clienți, acoperind aproape o treime din piața locală de distribuție. Enel continuă dezvoltarea unui program de investiții pentru îmbunătățirea calității serviciilor, modernizarea rețelei și implementarea pe plan local a standardelor de mediu ale grupului Enel.