Reprezentant Vanzari Auto

Work Center Recrutare si Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietii si contactarea potentialilor clienti
- Consilierea si informarea continua a clientilor
- Prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialilor clienti
- Furnizarea catre clienti a detaliilor legate de ofertele de finantare in toate variantele existente si consilierea in alegerea variantei optime
- Promovarea produselor si serviciilor firmei
- Indeplinirea targetelor de vanzari
- Dezvoltarea permanenta a relatiei cu clientii existenti si potentiali

CERINTE

- Candidatul ideal este o persoana dinamica, care isi doreste sa lucreze intr-un mediu bine organizat si modern.
- Persoana cu excelente abilitati de comunicare, responsabila, motivata, bine organizata.
- Pasionata de domeniul auto.
- Experienta in vanzari de autoturisme poate fi un avantaj
- Gandire analitica si strategica
- Posesor permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)
- posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- telefon mobil
- masina de serviciu

Misiunea noastra este de a raspunde rapid si eficient exigentelor tale legate de angajari, cariera si business, insotindu-te astfel in drumul catre performanta si success.
Promptitudine, calitate, flexibilitate și eficientă, sunt valorile care ne ghidează în fiecare zi pentru a-ți oferi cele mai potrivite soluții de resurse umane.