Reprezentant Vanzari

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Reprezentanti vanzari, in vederea dezvoltarii la nivel national a echipei de vanzari pentru clientul nostru, companie de prestigiu care activeaza pe piata articolelor promotionale, cadouri business, programe de loialitate si servicii de personalizare

- realizeaza planul de vanzari;
- prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti si pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei;
- realizeaza prognoza rezultatelor de vanzari, cu frecventa saptamanala;
- prezinta si promoveaza produsele si serviciile furnizate de companie clientilor din portofoliu;
- ofera asistenta si asigura consultanta clientilor, atat inainte cat si post-vanzare;
- acopera eficient zona alocata prin planificarea optima a activitatii si deplasarilor;
- realizeaza rapoarte de activitate periodice solicitate de superiorul direct.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta de minim 1 an in domeniul vanzarilor B2B;
- atitudine pozitiva, personalitate optimista si motivata;
- abilitati excelente de comunicare si ascultare;
- orientare catre client;
- orientare catre rezultate;
- capacitate de organizare si planificare;
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- spirit antreprenorial, persoana autonoma, cu initiativa;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate de deplasare in teritoriu;
- bune cunostinte de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat.

BENEFICII OFERITE

- sesiuni de training specific activitatii;
- pachet salarial atractiv constituit din venit fix si bonusuri de performanta;
- laptop, telefon si masina de serviciu.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.