Reprezentant vanzari

Complet Image

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem 2 posturi libere in echipa de vanzari, daca vrei sa te alaturi si tu echipei Complet Image, iata care sunt cerintele:

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
- derulare actiuni de promovare si vanzare pentru produsele din gama comercializata de companie
- consultanta de specialitate si suport pentru clientii existenti, actiuni pentru extinderea portofoliului de produse achizitionate de clienti,
- mentinerea unui nivel de satisfactie optim privind serviciile oferite de companie
- identificarea de clienti noi si cresterea volumului de vanzari,
- punerea in aplicare a politicii de vanzari si urmarirea respectarii conditiilor comerciale privind termenele de plata, instrumentele de plata, conditiile de livrare, .
- derularea de actiuni in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative aferente postului.

Ne asteptam la candidati cu un nivel ridicat de autodeterminare si ambitie. Oferim un mediu stimulativ de lucru cu oportunitati de invatare si dezvoltare. Spiritul de echipa este cel care ne conduce, dar contributia individuala a fiecaruia in cadrul echipei va fi reflectata obiectiv, inclusiv in remuneratie.

Pachet salarial atractiv compus din pachet salarial fix+comision.Salariul fix este conditionat de targhet.

CERINTE

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii firmei,
- Initiativa, atitudine pozitiva si proactiva,
- Bune abilitati in negociere, cu experienta in domeniul vanzarilor
- Orientare catre atingerea obiectivelor,
- Atitudine orientata spre client,
- Persoana serioasa, responsabila si organizata
- Bune cunostinte de utilizare PC (internet, email, word)
- Permis de conducere categoria B. (Constituie un avantaj)

Suntem o agenție de publicitate, tânără, cu o experiență de peste 6 ani în domeniul web designului, marketingului, comerțului electronic și identității vizuale