Reprezentant Tehnic Vânzări - Locaţie: Braşov

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Odată ce te vei alatura echipei, responsabilitățile tale vor fi:

● Vei invăța specificul afacerii și specificul clienților cu care vei lucra
● Vei promova produsele companiei către specialiști: arhitecti, ingineri proiectanți, constructori
● Vei contribui la creșterea și mentinerea portofoliul de clienți
● Vei crea oferte personalizate în funcție de dorințele clienților
● Vei asigura consultanță și suport tehnic clienților

CERINTE

Tu vino cu experiența în vânzări și entuziasmul unui nou început, iar echipa îți va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare plăcută și de lungă durată.

Esti candidatul pe care îl căutăm dacă:
● Ai domiciliul stabil în Braşov
● Deții minimum 3 ani de experiență în vânzări sau suport tehnic (reprezintă un avantaj experiența în domeniile tehnice)
● Ai dezvoltat și aplicat strategii de creștere a numărului de clienți din portofoliu
● Te caracterizează capacitatea de a-ți organiza eficient munca proprie
● Cunoştinţele de limba engleză şi maghiară reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

● Creștere salarială graduală
● Bonusuri în funcție de performanță
● Program de muncă flexibil