Referent ofertare

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analizarea comenzilor primite de la clienti
- intocmeste oferta pe categorii de lucrari in functie de ofertele primite
- stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate
-clarificarea tuturor detaliilor tehnice a produsului solicitat de catre client,
- efectuarea calculatiei de pret
- pastreaza arhiva de lucru a ofertelor

CERINTE

Studii superioare (Industria Lemnului sau economic - avantaj)
Experienta pe un post similar - constituie avantaj
Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
Cunostinte operare PC (pachetul MS Office)
Foarte bune abilitati de interrelationare
Persoana analitica, dinamica, responsabila.
Aptitudine pentru lucrul in echipa
Maturitate si bun echilibru emotional
Interes pentru relatiile cu clientii
Determinare, capacitate de adaptare si spirit de initiativa
Persoana dinamica, entuziasta si cu excelente abilitati interpersonale

BENEFICII OFERITE

Companie de traditie belgiana ce activeaza in domeniul productiei de mobilier

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.