Redactori/colaboratori/voluntari pentru publicatia online Transilvania365

Evamar Comunication SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.transilvania365.ro (culegere si redactare informatii)

CERINTE

Singura publicatie online care ofera si servicii social media face angajari!(publicitate pe site, dar si in retelele de socializare). Singura publicatie care deruleaza contracte si in Australia!
Iti place sa scrii, cunosti bine limba romana, vrei o experienta in jurnalism, vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, vrei sa lucrezi pentru cea mai apreciata publicatie online din Brasov? Vrei sa faci practica sau voluntariat, vrei sa lucrezi part-time? Atunci ai gasit anuntul potrivit. Trimite un CV care sa cuprinda inclusiv FOTO si nr de TELEFON la adresa: presabrasov@yahoo.com .

BENEFICII OFERITE

Va rog sa indicati disponibilitatea dumneavoastra pentru acest job(norma intreaga, part-time, voluntariat). Pentru voluntari se asigura contract, iar la final primesc atestarea necesara activitatii prestate.

DESCRIEREA FIRMEI

Publicatie online din regiunea Transilvania(Brasov-Sibiu)