Operatori CNC pentru o companie multinationala specializata in fabricarea de constructii metalice

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acesta este un proiect de recrutare destinat Operatorilor CNC care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale ce se ocupa in Romania (Brasov) cu fabricarea constructiilor metalice si a partilor componente ale structurilor metalice.
Locurile de munca se afla la iesirea din Brasov, iar angajatilor li se ofera gratuit transportul la/de la locul de munca.

Acesta este un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor cu minim 1 an experienta in Operare CNC sau pe o pozitie asemanatoare si ofera beneficii multiple acestora, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, trasport local gratuit.

Posturile vacante: 5 Operatori CNC

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Bonuri de masa
- Asigurarea gratuita a trasportului local la/de la locul de munca
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu
- Asigurare medicala
- Ore suplimentare platite dublu
- Se asigura o perioada de pregatire platita conform salariului negociat.

CERINTE

Persoanele interesate trebuie sa fi lucrat cel putin 1 an pe o pozitie similara.

Personalitatea preferata:
- Persoana organizata si responsabila, cu abilitatea de a comunica cu colegii
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi
- Cunostinte foarte bune de desen tehnic

BENEFICII OFERITE

Bonusuri acordate:
- Transport asigurat
Din Brasov (Uzina2 Carfil, capat Saturn, Racadau, Metrom, Gara, Bartolomeu) si din Codlea,Zarnesti, Rasnov, Ghimbav

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .