RECEPTIONER

Complex Turistic Hanul Muresenilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cazare si decazare turisti
- rezervari telefonice sau pe mail
- comunicare cu oaspetii
- rapoartele zilnice extrase din programul Medalion

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze
- relationarea cu clientii
- constituie un avantaj cunoasterea programului de gestiune hoteliera Medallion

BENEFICII OFERITE

- masa

Complexul Tursitic Hanul Muresenilor este una dintre locatiile cele mai renumite din zona, oferind un ambient placut si servicii de 4 stele.

Hotelul are in structura sa 6 apartamente, 12 camere duble matrimoniale, 12 amere duble tween si un nivel de panthouse care are in structura sa 4 camere duble matrimoniale.

Hotelul este catalogat la 4 stele iar turistii pot beneficia si de piscina acoperita cu terasa si sezlonguri.

Complexul detine si un restaurant care deserveste un numar de ~200 de locuri si o gradina de vara unde se pot organiza nunti de vis sau alte evenimente.

Intr-un cuvant, Complex Turisic Hanul Muresenilor este locul ideal pentru un sejur de vis la poalele padurii si in linistea naturii.