Receptioner - hotel 3 stele Simon (Bran)

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON® companie specializata în recrutare cauta pentru un hotel de 3 stele din Simon - Bran cu spatii de cazare in 15 camere (single, dubla, apartamente standard si apartamente junior), sala de conferinte, restaurant. bar, terasa

RECEPTIONER

Responsabilitati:
- Asigurarea serviciilor de calitate in privinta serviciului de cazare a oaspetilor
- Gestionarea solicitarilor venite din parte clientilor, colegilor si conducerii
- Respectarea procedurilor de lucru; cazare, facturare, incasare

CERINTE

- Studii medii, calificarea in domeniu constituie un avantaj
- Engleza la nivel mediu
- Cunostinte operare calculator
- Disponibilitate la program de lucru in ture
- Experienta similara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Conditii excelente de desfasurare a activitatii
- Decontare abonament transport, masa sigurata in timpul programului

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro