RATBV S.A. angajeaza sofer autobuz

RATBV S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti avea un venit mediu NET lunar de 2700 de lei

Se ofera:

- Mediu de lucru sigur si stabil
- Pachet salarial atractiv ( salariu motivant), sporuri ( de vechime in munca, ore suplimentare, ore sambata si duminica, sarbatori legale)
- Tichete de masa
- Sustinere si indrumare pentru dezvoltarea profesionala

Cerinte:

- Persoane serioase, motivate sa lucreze intr-un mediu de lucru sigur si stabil
- Competenta si profesionalism
- Permis categoria D sau TB
- Atestat transport persoane
- Experienta constituie un avantaj

CV-ul detaliat se poate depune pe e-mail la:
• recrutare@ratbv.ro
• ratbv@ratbv.ro
• la sediul RATBV S.A. din Brasov, str. Harmanului nr. 49

Informatii suplimentare la Serviciul Resurse Umane, tel: 0268 334 678 (interior 126)

Consideri ca indeplinesti conditiile si esti dispus sa faci parte din colectivul nostru de profesionisti?
Te asteptam sa-ti depui CV-ul!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

RATBV S.A. este unicul operator de pe raza Municipiului Brașov care efectuează serviciul public de transport local de călători.

RATBV S.A. deține 225 de mijloace de transport în comun care operează pe 40 de trasee cu un program bine sincronizat .

Parcul auto al RATBV S.A. este format din:

138 autobuze standard
35 autobuze articulate
28 de autobuze Midi
24 de troleibuze