Project Manager - Instalatii apa canal

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatile din cadrul proiectului supervizand direct echipele tehnice, consultantii si alti colaboratori implicati
- Asigurarea comunicarii cu partenerii din cadrul proiectului si respectarea obligatiilor contractuale care decurg din acordurile de parteneriat.
- Pregatirea si organizarea planurilor de activitate in cadrul proiectului si asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului
- Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte lunare catre finantatori, parteneri si beneficiari cu respectarea datelor prevazute in contracte
- Face propuneri de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor propuse.
- Acorda sprijin in evaluarea performantelor membrilor echipei pe care o conduce
- Evalueaza impactul proiectului si il comunica conducerii, finantatorilor si partenerilor de proiect
- Administrarea bugetului proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile si cu conditiile finantatorulu
- Valorifica si dezvolta oportunitatile pe durata implementarii proiectului

CERINTE

Studii superioare de specilitate: licenta / master - profil instalatii
- Cunostinte de managementul santierelor de instalatii;
- Cunostinte tehnice privind executia lucrarilor de instalatii apa/canalizare;
- Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu;
- Cunostinte avansate privind citirea si interpretarea planurilor;
- Experienta in executie lucrari de instalatii apa/canalizare: minim 3 ani;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Abilitati operare calculator MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte ACAD;
- Abilitatea de a lucra cu oamenii;
- Persoana ordonata, cu capacitate mare de concentrare si adaptare;
- Experienta de lucru cu antreprenori /subantreprenori.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.