Programator MVC (cod: P MVC)

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza si intelegerea cerintelor tehnice
Implementarea specificatiilor tehnice ale aplicatiilor software/modulelor încredintate
Participarea la proiectarea specificatiilor tehnice ale aplicatiilor software
Cunoasterea detaliata a functionalitatilor aplicatiilor pe care le implementeaza
Testarea modulelor software implementate
Mentenanta corectiva si evolutiva a aplicatiilor software/modulelor implementate
Avantaje:

Cautam un Programator .Net cu experienta in MVC care sa se alature echipei de dezvoltare IT a clientului nostru.

CERINTE

Experienta de minim 2 ani in calitate de programator .NET Framework
Experienta ASP.NET folosind framework MVC
Experienta de cel putin 3 ani cu MS SQL SERVER 2005/ 2008/ 2012
Cunostinte avansate de .NET Framework 3.5/ 4.0/ 4.5

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.