Persoana cu experienta in vanzari/ Anteprenoriat, Brasov

SCULPTMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se recomanda pentru cel ce isi doreste independenta si are deschidere catre oportunitatile propuse de un sistem performant si competitiv recunoscut ca fiind numarul 1 in domeniu la nivel mondial.

CERINTE

Cautam persoana cu experienta de minim 2 ani in vanzari si/ sau servicii clienti.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un program flexibil, instrumente si sisteme de lucru performante care garanteaza castigurile lunare de peste 1.000 Euro.
Detalii:
Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este potrivit si pentru tine, locul rezervat din echipa noastra.

Compania REMAX Ascendent, cu experienta pe piata brasoveana si nationala de 20 de ani si cumulata , la nivel international de 40 de ani,
este interesata de o persoana cu experienta de minim 2 ani in vanzari si/ sau servicii clienti.