Paracliser

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Supravegheaza biserica pe durata programului de vizitare, in timpul slujbelor religioase si pe perioada desfasurarii concertelor, oferind turistilor informatii
- Ofera ajutor la impartasire, botezuri, cununii
- Schimba paramentele in functie de prescriptiile anului bisericesc
- Actioneaza clopotele
- Deschide si inchide biserica conform programului
- Intretine, ingrijeste, curata si pastreaza obiectele de cult

CERINTE

- Studii medii
- Capacitatea de a efectua efort fizic
- Cunoasterea unei limbi straine constituie avantaj
- Responsabilitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- Bune abilitati de organizare si planificare
- Indemanare, harnicie
- Inalt grad de corectitudine
- Seriozitate, punctualitate
- Comportament moral adecvat

BENEFICII OFERITE

Biserica veche de peste 500 de ani,unul dintre cele mai reprezentative monumente de arhitectură gotică din România

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.