Oportunitate absolventi- Inginer proiectant CAD

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei asigura suport tehnic Responsabililor de Vanzari prin efectuarea de desene si calculatii de ofertare. Vei oferi suport tehnic personalului din cadrul sectiei de productie prin punerea la dispozitie de desene de executie ale diferitelor componente ce se cer a fi produse. Vei participa la realizarea planului de vanzari, a cotei de piata si la dezvoltarea relatiei cu clientii.

CERINTE

Aveti experienta in sisteme de operare AutoCAD 2D si 3D. Sunteti o persoana organizata, meticuloasa, care are capacitatea de a respecta termene.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Clientul nostru va ofera sansa de a va dezvolta alaturi de o echipa de profesionisti.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com