OPERATORI OUTBOUND/INBOUND - Limba italiana

SC OM Brasov SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm operatori pentru diferite activităţi de call center: teleselling pentru compania italiană leader în domeniul telecomunicaţiilor, şi asistenţă tehnică în domeniul IT pentru unul dintre cei mai importanţi producători de notebook-uri.

CERINTE

Cerinte:

- conversează la nivel mediu-avansat în limba italiană
- cunoştinţe minime de operare pc
- spirit de echipa, seriozitate, persoană emaptica şi comunicativă
- nu este necesară experienţă în call center

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- pachet salarial fix cu posibilitatea de crestere
- bonusuri in functie de performanta
- training si formare profesioanala constanta
- posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala
- posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
- team buildinguri si evenimente private
- concursuri cu premii consistente in bani/excursii/produse electronice/etc

Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul Business Process Outsourcing, impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite.
Dupa doar 7 luni de la inceperea activitatii, Open Mind isi dubleaza numarul de personal prin deschiderea unei noi filiale in Brasov. Fuziunea diferitelor culturi, experienta si avantajul investirii de capital italian-roman, nu numai in ceea ce priveste resursele financiare, ne-au garantat in timp stabilitatea si succesul.
Echipa Open Mind are vointa de a deveni cea mai buna prin motivatie, implicare, calitate si entuziasm.
Suntem flexibili si ne construim activitatea in functie de fiecare client, actionand cu consideratie fata de cerintele sale.
Obiectivul nostru este de a oferi clientilor solutii reale, pentru a-i ajuta sa se adapteze intr-un mediu de afaceri aflat in continua schimbare.