Operatori CNC

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o importanta companie de fabricatie din sectorul metalo-mecanic,cu sediul in Brasov cautam operatori CNC, cu sau fara experienta.

Responsabilitati:
• Alimentare masina
• Control vizual piese
• Remediere erori sau defectiuni simple
• Inregistreaza datele de incheiere a operatiei
• Control final al pieselor, cu diverse aparate de masura

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv (include tichete de masa)
• Transport asigurat (Zarnesti, Rasnov, Vulcan) sau decontat (Sacele, Halchiu)
• Diverse prime si sporuri

Toate ofertele noastre de lucru prevad contracte de munca normale cu ore suplimentare si sporuri aferente, platite conform legii.
Pentru mai multe informatii contactati-ne la numarul: 0374.94.44.17
Puteti aplica trimitand CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail recrutare@adhrgroup.ro sau prezentandu-va la sediul nostru din Brasov, Calea Bucuresti nr. 48, de luni pana vineri, de la 9.00 la 17.00.
Serviciul nostru este gratuit pentru toti clientii.
Va asteptam!

CERINTE

Cerinte:
• Studii tehnice (reprezinta un avantaj)
• Seriozitate
• Dorinta de a lucra intr-un mediu care ii permite dezvoltarea profesionala

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.