Operatori CNC

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Pentru o importanta companie multinationala, cu sediul in Prejmer, cautam Operatori CNC (minim 3 luni experienta).

Beneficii Oferite
Va Oferim
salariu aliniat la cele mai bune condiții de piață
prime
transport asigurat si gratuit
tichete de masa
loc de muncă curat
acces la tehnologii avansate
posibilitate de creștere profesională.
Căutarea este urgentă, se cere se și să ofera seriozitate, contractul de muncă fiind în conformitate cu standardele legale. Pentru informatii sunati-ne la numarul 0374.94.44.17 sau trimiteti-ne CV-ul la adresa: recrutarearondadhrgroup.ro

CERINTE

Vrem să cunoastem: STRUNGARI și FREZORI, pasionati de mecanica, avand cunostinte de bază de desen tehnic și instrumente de măsurare (calibru), locul de muncă este in Prejmer, programul de lucru este în 3 schimburi, de luni până vineri.

BENEFICII OFERITE

Va Oferim:
- salariu aliniat la cele mai bune condiții de piață
- prime
- transport asigurat si gratuit
- tichete de masa
- loc de muncă curat
- acces la tehnologii avansate
- posibilitate de creștere profesională.
Căutarea este urgentă, se cere se și să ofera seriozitate, contractul de muncă fiind în conformitate cu standardele legale. Pentru informatii sunati-ne la numarul 0374.94.44.17 sau trimiteti-ne CV-ul la adresa: recrutare@adhrgroup.ro

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.