Operator relatii clienti si agent turism

SC DREAM HOSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Pagini Europene angajeaza absolventi cu studii superioare promotia 2014 pentru posturile de agent de turism si operator relatii clienti .Oportunitatile de avansare, mediul de lucru fara stres, colectivul tanar constituie caracteristicile principale ale acestor job-uri. Salariul de inceput este de 800 Ron net, programul de lucru de 8 ore/zi. Locurile de munca oferite au ca cerinte principale studii superioare, abilitati de lucru la calculator si o buna capacitate de comunicare si socializare. Pentru inscriere trimiteti CV-urile la adresa de email resurseumane@paginieuropene.ro

CERINTE

- persoane cu capacitate de comunicare buna, serioase, responsabile;
- abilitati de lucru la calculator.

Pagini Europene este una din cele mai cunoscute firme de servicii online din Romania . Avem peste 50 000 de clienti carora le oferim servicii de publicitate, promovare web, gazduire web, inregistrare si administrare domenii web, etc. Call-Center-ul din Brasov are ca activitati principale administrarea acestor servicii si asistenta tehnica necesara.
Departamentul de turism TES TRAVEL oferă servicii complete, la standarde internaţionale:
* turism intern şi internaţional, bazat pe pachete prestabilite sau create la cererea clienţilor, individual sau de grup;
* rezervări la hoteluri şi pensiuni în ţară şi străinătate;
* programe de week-end;
* vânzări bilete avion pentru orice destinaţie, rută şi companie aeriană care operează în România;
* bilete de odihnă şi tratament în zone montane şi balneare din ţară şi străinătate, agroturism;
* asigurări medicale de călătorie;
* pachete turistice complexe, sub formă de sejururi sau circuite, care integrează cazări, mese, transport aerian sau terestru cu autocare, respectiv microbuse, transferuri;