Operator Interviu de Teren

MKOR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face: Pe parcursul unui an, vor fi 4 perioade de câte 7-10 zile în care vei realiza interviuri față în față cu consumatorii unui important brand de fashion din România. În perioadele în care se vor desfășura interviurile este importantă disponibilitatea ta pentru 5-8 ore pe zi, pe întreaga durată de desfășurare a acestora (7-10 zile)

Toate detaliile despre job și oferta noastră le găsești la: https://mkor.ro/cariere/
Candidatul ideal
- Pasionat(ă) de fashion;
- Persoană dinamică, cu abilități dezvoltate de comunicare și relaționare;
- Responsabil(ă) și implicat(ă);
- Disponibilitate zilnica de lucru (în perioada desfășurării interviurilor) - minim 5 ore;
- Aptitudini de învățare rapidă;
- Vârsta minima de 18 ani.

Descrierea job-ului:
Operatorul de interviu se va prezenta în locația indicată, în perioadele menționate și va realiza interviuri față în față cu clienții magazinului.
Căutăm o colaborare pe termen lung, pentru un proiect care va dura aproximativ un an. Perioadele exacte de desfășurare a interviurilor vor fi stabilite cu fiecare operator de interviu.

ORAȘE DE INTERES: Brașov, Constanța, Craiova, Cluj, Iași, Pitești, Timișoara.

CERINTE

Cerințe:
- Cunoștințe de utilizare Windows / Android pe telefon mobil / tabletă
- Seriozitate și implicare
- Respectarea programului de lucru (5-8 ore pe zi, timp de 7-10 zile)
- Respectarea instrucțiunilor de lucru
- Promptitudine și eficiență

BENEFICII OFERITE

- Contract de colaborare
- Venit atractiv
- Instructaj și sprijin tehnic
- Logistică pentru desfășurarea proiectului