OPERATOR DATE BRASOV

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Emiterea, inregistrarea, verificarea si arhivarea documentelor privind intrarea si iesire marfurilor

2. Intocmirea retururilor de marfa conform proformelor(proceselor verbale) primite
3. Intocmirea zilnica a avizelor/facturilor catre clienti in baza comenzilor livrate

4. Verificarea fisei de magazie

CERINTE

Cerinte

Cautam absolventi de liceu cu profil economic, cu experienta relevanta in operare.

Reprezinta un avantaj experienta in industria alimentara. Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

· Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
· Salariu motivant, pe masura realizarilor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.