Operator CNC - 1 Schimb

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru partenerul nostru, o companie cu sediul in orasul Brasov: OPERATOR CNC - 1 Schimb

CERINTE

Experienta si calificarea in domeniu
Prezinta avantaj cunostintele de programare in sistemele FANUC si HEIDENHAIN
Cunostinte de desen tehnic
Seriozitate, lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant negociat in functie de experienta

*Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.