Operator call center suedeza / norvegiana / olandeza / germana

MASACO SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea, vanzarea si gestiunea serviciilor oferite de companie;
- procesarea datelor si detaliilor clientilor interesati in achizitia acestor servicii;
- contactarea potentialilor clienti si preluarea apelurilor de la cei deja existenti;
- back office relationat de clienti
- menţinerea corespondentei cu clienţii;

CERINTE

- cunostinte avansate operare PC, internet, excel, word;
- absolvent studii medii (liceu) sau superioare;
- vorbitor fluent al uneia din limbile : SUEDEZA, NORVEGIANA, GERMANA, OLANDEZA (scris si vorbit)
- vorbitor mediu/avansat engleza
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- capacitate organizatorica;
- responsabil, serios, dornic de afirmare, curios si ambitios;

Call center ce gestioneaza atat proiecte de inbound cat si outbound, alaturi de proiecte de back office pentru companii din Scandinavia, Olanda si Germania. Mediu de lucru professional, posibilitati de avansare,training in strainatate, bonus-uri si salariu atractiv.