OPERATOR CALL CENTER LIMBA ROMANA

SC OPEN MIND-GRUPPO OM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul Open Mind a fost infiintat acum 11 ani si a devenit leader pe piata din Romania in sectorul BPO impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite .Dupa doar 7 luni de activitate in Iasi, Open Mind se dubleaza cu nasterea unei filiale in Brasov
Principalul motor al activitatii noastre il reprezinta oamenii - motiv pentru care am investit si vom investi intotdeauna in angajatii nostri prin training-uri si suport continuu din partea team leaderilor si a managementului.
Aici vei gasi o echipa prietenoasa si Open Mind!

Descrierea jobului:

Recrutam operatori telesales (Tele-marketing) pentru partenerul nostru, Enel Romania , o companie recunoscută ce furnizeaza energie electrica si gaz la nivel international . Operatorul comercial contactează telefonic clienti din anumite zone ,promovează oferta și serviciile companiei în vederea atingerii obiectivelor de vânzări .

CERINTE

Cerinte:
• cunostinte medii de calculator ;
• constituie un avantaj experienta in domeniul Customer Care ;
• orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii;
• excelente abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• training si formare continua la locul de munca;
• program de lucru flexibil (part time sau full time );
• mediu profesionist de lucru;
• posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
• contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
• salariu net atractiv;
• bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi lucratoare;
• bonusuri lunare ;

• sala de distractie pentru angajatii nostri;
• teambuilding (de 2-3 ori pe an in BRASOV/IASI);

Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul Business Process Outsourcing, impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite.
Dupa doar 7 luni de la inceperea activitatii, Open Mind isi dubleaza numarul de personal prin deschiderea unei noi filiale in Brasov. Fuziunea diferitelor culturi, experienta si avantajul investirii de capital italian-roman, nu numai in ceea ce priveste resursele financiare, ne-au garantat in timp stabilitatea si succesul.
Echipa Open Mind are vointa de a deveni cea mai buna prin motivatie, implicare, calitate si entuziasm.
Suntem flexibili si ne construim activitatea in functie de fiecare client, actionand cu consideratie fata de cerintele sale.
Obiectivul nostru este de a oferi clientilor solutii reale, pentru a-i ajuta sa se adapteze intr-un mediu de afaceri aflat in continua schimbare.