OPERATOR CALL CENTER LIMBA ITALIANA

SC OM Brasov SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operatori call center full time /part time Brasov
Inbound: asistenta tehnica ASUS ITALIA
Outbound: produse /servicii TELECOM ITALIA

CERINTE

• Cunostinte de limba italiana
• Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

• Program de lucru lejer de LUNI –VINERI , nu se lucreaza sambata si duminica
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile
• Nu trebuie experienta anterioara
• Bonuri de masa in valoare de 15 lei /zi lucratoare
• Bonusuri saptamanale plus bonusuri lunare indiferent de performanta
• Transport asigurat (pentru cei din afara orasului)
• Training-uri specifice activitati cu traineri specializati
• Tombola saptamanala pentru bilete la cinema /piscina
• Sala de distractie pentru angajatii nostri
• Teambuilding (2-3 ori pe an in cele patru sedii din tara /BRASOV/IASI/BOTOSANI/SUCEAVA)
• PACHET SALARIAL MEDIU NET INTRE 2200 LEI -3000 RON

Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul Business Process Outsourcing, impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite.
Dupa doar 7 luni de la inceperea activitatii, Open Mind isi dubleaza numarul de personal prin deschiderea unei noi filiale in Brasov. Fuziunea diferitelor culturi, experienta si avantajul investirii de capital italian-roman, nu numai in ceea ce priveste resursele financiare, ne-au garantat in timp stabilitatea si succesul.
Echipa Open Mind are vointa de a deveni cea mai buna prin motivatie, implicare, calitate si entuziasm.
Suntem flexibili si ne construim activitatea in functie de fiecare client, actionand cu consideratie fata de cerintele sale.
Obiectivul nostru este de a oferi clientilor solutii reale, pentru a-i ajuta sa se adapteze intr-un mediu de afaceri aflat in continua schimbare.