OPERATOR CALL-CENTER (CALL-CENTER VODAFONE, BRASOV)

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Iti plac provocările? Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica? Crezi ca poti sa gasesti o solutie la orice problema? Vrei sa te faci auzit? Atunci te vrem in echipa noastra!
Dacă esti sigur că:
- ai foarte bune ablitati de comunicare si relationare;
- poti convinge pe oricine că solutia ta e cea mai bună;
- esti orientat către client;

și ne poți convinge si pe noi că:

- ai bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office)
- ai capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor
- ii poti explica unui strain cum sa ajunga in Piata Sfatului in limba engleza
- ai studii liceale finalizate ( si ai obtinut si diploma de bacalaureat )
- poți parcurge un training de 5 saptamani (program full-time);
- ai cunostinte software si hardware internet ( reprezinta un avantaj).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Atunci vei putea:

- furniza informatiile solicitate de client privind produsele si serviciile companiei;
- procesa reclamatiile clientului;
- oferi solutii problemelor ridicate de client;
- construi, adapta si propune clientului o oferta de servicii cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare/resemnare contract.

CERINTE

- Diploma de bacalaureat
- Abilitati de lucru pe calculator
- Reala toleranta la stres si rezistenta la rutina
- Foarte bune cunostinte de limba romana
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
- Disponibilitate pentru program de lucru in ture si in weekend

BENEFICII OFERITE

Credem in tine, asa ca iti oferim:

- Program de training platit ( L-V; 09:00-18:00, timp de 5 saptamani)
- Program de lucru flexibil de 4,6,8 ore/zi (dupa terminarea trainingului)
- Oferta financiara atractiva (salariu fix + comisioane)
- Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala
- Un mediu de lucru care sa te faca sa zambesti in fiecare zi si in care sa te poti dezvolta personal si profesional.

Crede si tu in tine! Alatura-te echipei noastre!