Operator call center - asistenta clienti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiei cu clientul prin telefon sau email;
Diagnosticarea si solutionarea problemelor mentionate de client in legatura cu produsul bancar;
Introducerea si validarea datelor in sistemul de operare;
Operarea datelor in soft-ul personalizat al companiei;
Respectarea procedurilor operative in vederea efectuarii corecte a activitatii desfasurate;
Activitatea desfasurata nu presupune vanzare.

CERINTE

Cunostinte la nivel avansat pentru limbile italiana;
Foarte bune abilitati de comunicare scrisa si orala in limba italiana;
Bune cunostinte de operare PC si tehnoredactare;
Capacitate de concentrare a atentiei;
Atentie la detalii;
Excelente aptitudini de comunicare si relationare cu clientii;
Orientare catre client si solutionarea problemelor;
Abilitatea de a acumula informatii noi in termen scurt;
Abilitatea de a lucra individual dar si in grup.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Contract de munca pe o perioada determinata de 1 an, cu posibilitatea de prelungire;
Bonuri de masa;
Al 13-lea salariu;
Mediu de lucru la standarde internationale;
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata.