Operator Call-center

SC DREAM HOSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltam acum in cadrul Call-Center-ului un nou departament de promovare prin telefon, email si SMS. Astfel, operatorii vor avea la dispozitie baze de date pentru a contacta potentialii clienti in vederea prezentarii si contractarii serviciilor noastre.
Pachetele oferite sunt la un pret foarte bun si ofera reale avantaje astfel incat vanzarea nu va fi deloc dificila.

CERINTE

Candidatul ideal are varsta intre 20-35 de ani, capacitate integrare rapida si de lucru in echipa, abilitati de comunicare si experienta in relatii clienti constituie un avantaj.

Pagini Europene este una din cele mai cunoscute firme de servicii online din Romania . Avem peste 50 000 de clienti carora le oferim servicii de publicitate, promovare web, gazduire web, inregistrare si administrare domenii web, etc. Call-Center-ul din Brasov are ca activitati principale administrarea acestor servicii si asistenta tehnica necesara.