operator calculator - persoana cu dizabilitate

APDF Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea implica lucrul cu copiatorul, imprimanta, ghilotina, masina de indosariat, masina de plastificat, sistem umplere cartuse, deasemenea identifica si contacteaza potentiali clienti.
Nu solicitam experienta deosebita - avem insa nevoie de o persoana serioasa, responsabila, cu initiativa pe care sa o calificam treptat.

CERINTE

Criterii de selectie;
- solicitantul sa detina certificat de incadrare intr-un grad de handicap
- studii liceale in domeniul informatic sau cu experienta in operare PC, Windows 8, programe de grafica , web design
- constituie avantaj cunostinte de contabilitate primara (avize, eliberari facturi, intrari - iesiri gestiune)

BENEFICII OFERITE

in functie de cerinte si evolutia afacerii.

Asociatia pentru Persoane cu Dizabilitati Fizice Sf. Haralambie Brasov reprezintă, protejează şi promovează drepturilor şi intereselor persoanelor cu dizabilităţi fizice.