Muncitori productie: strungari, operatori masini CNC si masini automate, prelucratori prin aschiere, sudori, montatori subansamble

Stabilus Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati job:

Asigurarea fabricaţiei la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise.
Efectuarea şi supravegherea autocontrolului execuţiei.
Îmbunătăţirea continuă a ordinii şi curăţeniei în zona de care răspunde.
Îmbunătăţirea continuă a calităţii prin controale permanente în vederea atingerii obiectivelor anuale convenite şi iniţierea măsurilor necesare cu superiorul ierarhic.
Efectuează planul de curăţare al maşinii.
„Respectă prevederile legislaţiei din domeniul situatiilor de urgenta”
Respectă Regulamentul de Ordine Internă.

CERINTE

Studii medii: 10 clase + scoala profesionala sau liceu industrial - calificare tehnica.
Limbi straine: engleza-avantaj.
Cunostinte desen tehnic.
Experienta in zona de productie pe masini automate, semiautomate si/sau electrice.
Calificare specifica meseriei;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Tichete masa
Subventie cantina
Card sanatate clinica privata
Prime conform contractului colectiv de munca
Transport din Brasov si zone limitrofe
Spor de noapte si ore suplimentare

Când o firmă ca STABILUS îşi construieşte cu succes o poziţie de lider pe plan mondial, acest lucru se datorează şi faptului că firma urmăreşte o strategie pe termen lung, bazată pe încredere şi pe un fel corespunzător de a acţiona. Arcurile cu gaz şi amortizoarele de vibraţii hidraulice ale firmei STABILUS sunt utilizate în multe sectoare industriale din lume: în sectorul auto, industria mobilei, serviciile de construcţii, produsele medicale şi tehnologia de reabilitare.

Tradiţia în cinematică, respectarea cu exigenţă a standardelor de calitate şi spiritul inovator al ţării de origine - Germania - constituie temelia companiei STABILUS. Pe aceasta bază STABILUS oferă angajaţilor săi perspective interesante, condiţii de muncă exemplare şi beneficii suplimentare. Stabilus contribuie la creşterea economică a României, iar construcţia noilor fabrici atestă dorinţa fermă de a rămâne aici pe termen lung. Pentru angajaţii noştri, vom crea un mediu în care să se simtă confortabil, să continue să-şi dezvolte competenţele şi să împace viaţa profesională cu cea de familie.
STABILUS- Noi conectăm viitorul de tradiția în cinematică!

When a company like STABILUS builds a successful leading position in the world, this is due to the fact that the company is pursuing a long-term strategy based on trust and an appropriate way to act. Gas springs and hydraulic vibration dampers of STABILUS Company are used in many industrial sectors in the world: automotive, furniture, construction services, technology products and medical rehabilitation.

Cinematic tradition, demanding compliance with quality standards and innovative spirit of the country of origin - Germany – these are the foundation of STABILUS. On this basis STABILUS offers its employees interesting perspectives, excellent working conditions and additional benefits. STABILUS contributes to the growth of Romania Economy and the construction of new factories attests the strong wish to remain here on long term. For our employees, we create an environment in which they feel comfortable continuing to develop their skills and to balance professional and family life.

STABILUS- We connect future with tradition in kinematics!