MUNCITOR NECALIFICAT

SC VITRAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea sarcinilor de serviciu
-respectarea disciplinei muncii sa aibă însuşiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare in spaţiu, capacitate de comunicare);
- sa nu aibă antecedente penale
- executarea activitatilor in ceea ce priveste domeniul productiei

CERINTE

- scoala generala sau profesionala,
- utilizarea uneltelor de masurare,
- respectarea programului de lucru,

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv - salariul se negociaza in urma interviului, tichete de masa, decontarea transportului

Din anul 2005, S.C. VITRAROM S.R.L. face parte din grupul VIAL care deține o rețea de 57 de magazine în Franța, 2 în Portugalia și 6 în Bolivia. Noi ne desfășurăm activitatea în două locații din țară: în Lunca Câlnicului, Brașov, pe o suprafața de peste 2.5 ha unde producem tâmplăriile din aluminiu, lemn exotic și PVC. În a doua unitate de la Târgu Neamț producem obloane din rășinos.