Muncitor - functionar calitate Brasov

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea subansamblelor si reperelor finite;
- verificarea corectitudinii inregistrarilor de date in formularele privind numarul de rebuturi si retusari;
- blocarea oricaror repere suspecte atat pe fluxul tehnologic, cat si la controlul final;

CERINTE

- disponibilitate la un program de trei schimburi;
- seriozitate;
- constituie un avantaj cunostinte pe calculator;
- atentie la detalii;
- disponibilitate la activitati repetitive;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- transport asigurat;
- dezvoltarea intr-o companie multinationala;

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Bdul Grivitei, Nr.42, Brasov
Fax: 0268.428.850 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti