Muncitor amenajari interioare si instalatii

Sc Boloboc Team Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam in conditii avantajoase: muncitor cu experienta in amenajari interioare si exterioare. precum si instalatiil pentru constructii - electrice, sanitare, termice, climatizare.

CERINTE

- Studii medii obligatoriu
- Permis de conducere cat . B( constituie un avantaj)
- Experienta in amenajari interioare/exterioare - gresie, faianta, gleturi, tencuieli, rigips (constituie un avantaj)
- Flexibilitate, mobilitate.
- Persoana tanara, dinamica, cu abilitati pentru munca in echipa.
- Persoana serioasa, ambitioasa si organizata, dornica de a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati reale de avansare si de consolidare a carierei
- Loc de munca stabil

Cu o tehnologie noua, garantata si inovatoare, cu personal autorizat, specializat si bine instruit, avand o experienta indelungata in domeniu, va oferim serviciile noastre la standarde europene. Suntem acolo unde este nevoie de noi, gata sa rezolvam orice problema cu profesionalism si promptitudine.

Oferim servicii complete de:

– mentenanta preventiva si corectiva a echipamentelor si instalatiilor HVAC
– amenajari interioare si exterioare
– instalatii de climatizare
– instalatii electrice, sanitare si termice