Tehnician service (ferestre de mansarda)

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- rezolvarea problemelor de garantie si post garantie
- instruirea montatorilor de ferestre de mansarda
- ofera la cerere consultanta de specialitate colaboratorilor si beneficiarilor din zona lui de activitate
- Sa rezolve problemele legate de functionarea corecta a produselor companiei conform destinatiei acestora
- Sa detina o evidenta clara, exacta si la zi a necesarului de piese service in scopul servirii prompte a clientilor si informarii corecte a conduceri
- Sa efectueze transportul, montarea, demontare si intretinere standurilor expozitionale la dealeri, targuri si scolarizari
-Intocmeste fisa de asistenta la montaj
- Stabileste termenul vizitei impreuna cu clientul si șeful echipei de montaj pe care îl si informeaza despre necesarul de unelte si scule. Pentru a facilita accesul la zone greu accesibile va solicita instrumente de acces (scari schele).
- va efectua montajul primei ferestre impreuna cu montatorii alesi de client in scopul instruirii pe santier al acestora apoi va supraveghea montajul celei de-a doua

CERINTE

- Experienta in domeniul invelitorilor (montaj, acoperisuri, ferestre de mansarda)
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- atitudine proactiva in rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Companie cu cea mai generoasă ofertă de ferestre de mansardă pe piaţa Românească

Descrierea firmei
MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.