MONTATOR

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

MONTATOR domeniul hidraulic

Responsabilitati:

- sa transporte sculele si materialele la frontul de lucru, sa pregateasca frontul de lucru
- sa aplice materialele conform cerintelor tehnice si de calitate, cu respectarea tehnologiei impusa de geometria suprafetei
- sa controleze calitatea pe toata suprafata aplicata, imediat dupa aplicarea ei, cu remedierea imediata a eventualelor defecte
- sa pastreaze curatenia la locul de munca
- sa asigure transportul sculelor, utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului
- sa verifice calitatea finala a produsului si sa remedieze imediat defectele constatate
- sa anunte seful ierarhic despre orice problema aparuta la locul de munca de natura sa impiedice buna desfasurare a lucrului
- sa isi insuseasca instructajele tehnice si tehnologice

CERINTE

Cerinte:
-scoala profesionala
-experienta profesionala cu sisteme hidraulice

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonuri de masa, transport asigurat in zona Brasov

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.