Monitor de schi alpin Poiana Brasov

Tumba SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preda cursul de schi alpin pentru copii nivel incepator si/sau intermediar pe durata a 5 zile in perioada 8-12.02.2016 in tabara de schi desfasurata in Poiana Brasov
- supravegheaza participantii la cursul de schi
- grupele de schi sunt formate din maxim 5-6 copii

CERINTE

- varsta minima 18 ani
- experienta in instruirea copiilor si/sau adultilor, individual si/sau grup
- disponibilitate in perioada din vacanta scolara mentionata
- adaptabilitate si rabdare cu copiii
- avantaj: curs de formare profesionala - diploma de monitor, experienta in lucrul cu copiii

BENEFICII OFERITE

- decontarea transportului, mese, intrare la piscina si patinoar
- posibilitatea colaborarii pe termen lung
- atmosfera pozitiva, degajata de vacanta, veselie

Din 2008 Taberele Tumba bucura copii si parinti deopotriva, prin activitatile educationale sportive, recreative, distractive stimuland copiii sa invete intr-un cadru de vacanta, caracterizat prin veselie si
voie-buna.

In 2016 copiii si parintii pot alege intre tabere de schi, tabere in Turcia, tabere de limba germana, limba franceza, limba engleza si arta, tabere de echitatie, de biciclete si de supravietuire.

Taberele Tumba sunt concepute pentru copiii carora le plac povestile si aventurile noi. Traindu-le, creeaza amintiri placute, aventuri de poveste si prietenii durabile.