Menajera- bona pentru Brasov

Power Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam, pentru familie din Brasov, menajera – bona.
Te vei ocupa de intretinerea generala a casei, menaj (curatenie, calcat), baby- sitting.
Program de lucru: 6 ore, de luni pana vineri, 13h – 19h.

Beneficii: contract pe durata nedeterminata, salariu - 800 lei net.

Esti dinamica, serioasa, organizata? Pui pasiune in ceea ce faci ? Iti plac copiii, poti tine pasul cu ei? Cauti un loc de munca stabil ? Trimite-ne cv-ul tau pe mail la recrutare.pac@gmail.com sau fax la numarul 0268471251. Te vom putea contacta in scurt timp pentru un interviu !
Iar daca doresti sa vorbesti direct cu noi ne poti suna la : 0268 410 373.

CERINTE

Avantaj: cunoasterea unei limbi straine, de preferinta engleza sau franceza.

Power Interim, agent de munca temporara autorizat de Ministerul Muncii, este o companie dedicata, ce ofera servicii profesioniste si de calitate, stabileste relatii de afaceri si colaborari pe termen lung. Experienta in domeniu, responsabilitatea si competenta de care dam dovada ne recomanda drept un partener de succes atat in tara, cat si peste hotare.