MECANIC DE INTRETINERE MASINI SI UTILAJE

FET International Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• furnizeaza servicii de intretinere, diagnosticare,interventie si reparare dpdv mecanic pentru echipamentele si instalatiile din dotarea sectiei
• asigura buna functionare a parcului de utilaje si echipamente dpdv mecanic
• manipularea, supravegherea si asigurarea functionarii echipamentelor dpdv mecanic ,conform instructiunilor

• urmareste si mentine constant stare functionala a mijloacelor de productie

• identifica posibile cauze ale defectiunilor echipamentelor / utilajelor

• participa la procesul de instalare si punere in functiune a utilajelor

• asigura interventii in timp util si la calitatea necesara bunei functionari a utilajelor

CERINTE

• experienta min. 3 ani in activitatea de mentenanta
• cunostinte echipamente si actionari hidraulice/pneumatice
• disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

FET International Services SRL este un birou de recrutare și selecție cu sediul central în Braşov, România. Activitățile noastre de bază sunt acelea de a oferi angajatorilor și birourilor de recrutare din România și străinătate muncitori români competenți și bine pregătiți. Suntem specializați în recrutare și muncă temporară. Oferim personal de bună calitate care, la rândul său, oferă muncă de calitate.