Marketing assistant

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Informarea clientilor si a potentialilor clienti despre activitatea organizatiei
-analiza ofertelor publicitare si identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atât din perspectiva impactului asupra pietei, cât si din perspectiva preturilor)
-proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte)

CERINTE

-Limba engleza avansat
-Cunostinte solide operare PC (Word,Excel,PowerPoint)
-Experienta/cunoştinţe de lucru cu aplicaţii de profil Corel Draw, Illustrator, Photoshop
-Creativitate, flexibilitate, initiativa, seriozitate, responsabilitate
-informare continua, interes către nou si imbunătăţirea continuă a activităţii
-Atentie la detalii
-Atitudine pozitiva
-Posesia unui permis de conducere prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Companie de traditie belgiana ce activeaza in domeniul productiei de mobilier

Salariu motivant

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.