Manipulant marfa / Sofer livrator

SDA Servicii de Depozitare si Arhivare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se deplaseaza in tara pentru pentru a prelua marfurile de la companii partenere.
Transportul marfurilor
Incarcarea si descarcarea marfurilor
Manipularea marfurilor si asezarea lor in depozit
Sortarea si etichetarea marfurilor

CERINTE

Manipulant marfa :
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- rezistenta la efort fizic intens

Sofer Livrator:
- carnet de conducere categoria b
- experienta sofat minim 3 ani
- experienta in conducere auto 3.5 to sau peste
- disponibilitate deplasari in tara
- disponibilitate efort fizic

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- asigurare medicala privata
- posibilitati de promovare

Din anul 2007, SDA Servicii de Depozitare si Arhivare SRL asigura managementul documentelor si ofera servicii si solutii complete in domeniul arhivarii si depozitarii documentelor, conform legislatiei in vigoare.
Oamenii formeaza echipa. Dorim sa ne mentinem reputatia bazata pe oferirea unor servicii de inalta calitate printr-o atitudine loiala si profesionista a fiecarui angajat.
Fiecare client reprezinta un caz particular si pentru fiecare definim si modelam solutiile care i se potrivesc cel mai bine.
Ne desfasuram activitatea intr-un mod transparent, etic si responsabil construind parteneriate de afaceri pe termen lung.
Intotdeauna cautam solutii noi si reinvestim pentru imbunatatirea calitatii si performantei serviciilor oferite.
SDA-Servicii de Depozitare si Arhivare SRL
500164 Brasov, Str.13 Decembrie, Nr.96A
Tel: 0268 545800 Fax: 0268 545840
e-mail: office@sda.ro ; www.sda.ro