Manager Relatii cu Clientii Profesii Liberale - Sucursala Brasov (perioada determinata 1 an)

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde activ produsele bancii, oferind clientilor professionals (medici, avocati, notari, farmacisti etc.) consiliere financiar-bancara;
- Creste portofoliul de clienti professionals si volumul de afaceri;
- Stabileste intalniri cu clientii tinta in scopul dezvoltarii de noi relatii de afaceri;
- Redacteaza rapoarte de analiza financiara necesare acordarii finantarii clientii bancii;
- Ofera clientilor documentatia si informatiile aferente operatiunilor bancare derulate de acestia.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Independenta, tenacitate, initiativa;
- Atitudine pozitiva pro-client.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!