Manager de proiect instalatii electrice Germania

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti angajatori in materia de instalatii, din Romania.

Responsabilitatile postului:
- Coordoneaza activitatea de executie
- Asigura executarea lucrarilor in termenele impuse conform graficului de executie;
- Analizeaza planuri si asigura corecta punere in executie a acestora de catre echipa de proiect;
- Verifica conformitatea proiectului cu legislatia in vigoare
- Verifica si intocmeste necesarul si listele de materiale/servicii pentru indeplinirea obiectivelor din proiectele aflate in derulare.
- Instruieste personalul din subordine;
- Coordoneaza subantreprenorii si echipele de lucru;
- Participa la intocmirea situatiilor de lucrari;
- Responsabil pentru intocmirea fiselor / documentelor aferente situatiilor de lucrari (lunare sau finale) si promovarea acestora catre dirigintii de santier si beneficiari
- Confirma calitatea executiei lucrarilor, conform normativelor legale in vigoare si a contractelor de servicii si/sau constructii montaj in derulare;
- Coordoneaza activitatile sub-contractantilor angajati in scopul respectarii incadrarii in termenele de executie si costurile prevazute in planul-proiect al lucrarilor / obiectivului precum si a conditiilor tehnico-calitative prevazute in contract, a reglementarilor si normativelor in vigoare cu caracter tehnic, economic;

CERINTE

- Studii superioare – Facultatea de Instalatii (ideal cu specializare in instalatii Electrice)
- Experienta in specialitate: minimum 5 ani in site management instalatii electrice
- Cunostinte privind procesul de executie instalatii Electrice
- Cunostinte de management
- Cunostinte de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare PowerPoint, mpp )
- Cunostinte de limba germana (citit, scris, vorbit)
- Cunoasterea legislatiei in domeniu
- Abilitati de planificare, organizare si prioritizare
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial atractiv
2. Posibilitate de dezvoltare profesionala
3. Cazare asigurata

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!