LOCURI DE MUNCA ATRACTIVE

S.C. NEDMETAL SRL Cristian-Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. NEDMETAL SRL , firma olandeza avand sediul in Cristian-Brasov, fax 0268258945, info@nedmetal.ro, angajeaza in conditii avantajoase:
- SUDORI (cunostinte sudura multistrat in procedeul MIG-MAG, la masa si la pozitie);
- LACATUSI (cunostinte bune de desen tehnic):
• JUNIORI (cunostinte minime de confectii metalice)
• SENIORI (experienta minim 3 ani, intru-un domeniu similar)
- OPERATOR/FREZOR CNC (cunostinte bune de desen tehnic):
- INGRIJITOR CLADIRE (persoana pentru curatenie) cu ½ norma.
Cerinte
-cunostinte sudura multistrat in procedeul MIG-MAG
-cunostinte bune de desen tehnic
-cunostinte minime de confectii metalice
Beneficii Oferite
-Salariu motivant+bonuri de masa
-Trasport gratuit domiciliu-loc de munca

CERINTE

BENEFICII OFERITE

S.C. NEDMETAL SRL , firma olandeza avand sediul in loc.Cristian, jud.Brasov, infiintata in anul 2000, cu profil confectii metalice in domeniul echipamentelor de ridicat (macarale intre 400 si 4000 tone, subansamble in constructii navale), avand venituri si o cifra de afaceri in continua crestere din anul 2001 iar numarul de angajati ai firmei cu o evolutie ascendenta