Legatori manuali - femei

Work Support Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati constau in sortarea, impachetarea si lipirea publicatiilor.

CERINTE

- rapiditate si indemanare;
- disponibilitate de a lucra si in schimb de noapte.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant, ce include salariul de baza negociat, tichete de masa, prime si sporuri. Se asigura transport gratuit, se platesc orele suplimentare sau se acorda zile libere corespunzatoare si se plateste spor pentru schimbul de noapte, conform legii.

Suntem o societate comercială, situată în Brașov, România și autorizată ca și agent de muncă temporară de către Ministerul Muncii din România. Societatea WSA a fost înființată pe baza vastei experiențe internaționale a fondatorului și a colaboratorilor săi, în ceea ce privește consultanța în afaceri și serviciile din domeniul resurselor umane , înființată conform legilor ce sunt în vigoare.