key account assistant

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentine relatia cu clientii
-Faciliteaza comunicarea dintre client si companie
-Consiliaza si stabileste o relatie bazata pe profesionalism si respect cu clientii companiei
-Colaboreaza cu responsabilul de logistica pentru realizarea la termen a livrarilor
-Intocmeste rapoarte de activitate

CERINTE

Engleza scris si vorbit la nivel avansat
-Operare PC (pachetul Microsoft Office avansat)
-Cunostinte generale de afaceri
-Permis de conducere categ B. prezinta avantaj
-Capacitate de analiza logica a situatiilor si informatiilor;
-Integritate profesionala
-Relatii interpersonale - comunica usor cu persoanele din jur si se adapteaza tipurilor diferite de personalitate
-Atentie distributiva
-Siguranta de sine

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.